KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Litografiska blad i ekramar 8146202
nr 814 6202
Litografiska blad i ekramar
2 st, 'Wedded & First words of love', ramens innermått: 77 x 51
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 mars 2013
kl 19:00:12
700 kr
400 kr
500 kr
700 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr